ANGLEŠČINA 6e

SREDA, 3. 2. 2021

Naslov prve ure: MY DAY- project work 1

Danes bo zažel s kratkim projektnim delom, ki ga končaš naslednjo uro. Ustvari knjižico, v kateri boš narisal in zapisal najmanj 10 slik ter povedi o svojem običajnem dnevu. Pišeš in ustvarjaš s pomočjo dneva punce Molly, ki je v učb. str. 42., tako da spreminjaš podatke. Lahko pa seveda tudi kaj dodaš ali zapišeš drugače.

Če želiš, lahko opišeš svoj običajen dan šolanja na daljavo (najmanj 10 slik). Pomagaj si s spletnim slovarjem PONS.

Naslov druge ure: MY DAY- project work 2

Nadaljuješ z delom iz prejšnje ure. Dokončaj knjižico, v kateri boš narisal in zapisal najmanj 10 slik ter povedi o svojem običajnem dnevu. Pišeš in ustvarjaš s pomočjo dneva punce Molly, ki je v učb. str. 42. Če želiš, lahko opišeš svoj običajen dan šolanja na daljavo. Pomagaj si s spletnim slovarjem PONS.

Knjižico poslikaj in pošlji na mail naslov svoji učiteljici-danes do 18. ure.

TOREK, 2. 2. 2021

Naslov prve ure: VIDEOKONFERENCA

Učna ura bo potekala ob 10.15  preko videokonference. Vabilo in povezavo najdete v našem kanalu znotraj eAsistenta.

Naslov druge ure: FURTHER PRACTICE

Danes boš nadaljeval z branjem o poteku običajnega dneva. V učb. str. 42 preberi besedilo. V zvezek napiši naslov MY DAY in prepiši ter prevedi vse izraze, ki so zapisani z modro ter jih prevedi.

Reši naloge v DZ str. 34

Ne pozabi učiteljici v kanal Ea sporočiti, da si naloge rešil-danes do 18.00.

Morda vam bo všeč tudi...